Emre Belözoğlu ve Serhat Akın Polemiği büyüyor

Ankaragücü teknik direktörü Emre Belözoğlu ile yorumculuk yapan eski futbolcu Serhat Akın arasındaki polemik giderek büyüyor.

Akın, Belözoğlu’nun “Odamıza o kadar rahat giremiyordu” sözlerine “Biz seninle ümit milli takım arkadaşıyız, senin benle ne derdin var ki? Emre Belözoğlu benim gram umurumda değil ya. Onların parası olduğu için, onlar paralı insanlarla görüşüyorlar, benimle görüşmezler. Ben milli takımlı formayla Emre Belözoğlu’nun doğum gününü kutladım, karşılık bile vermedi. Sen Başakşehir’de Galatasaray’dan 7 yemişsin, Emreciğim keşke 7 yerine 6 yeseydin mi diyeceğim? Annem babam, beni bu hayata dik durmak için getirdi. Nasıl bir şey bu abi ya? Benim odama girip çıkamıyor filan…” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Serhat Akın, katıldığı bir programda, “6-0’lık maçtan sonra yaptığım ‘Taraftar 10 istedi, zaman yetmedi’ açıklamasından dolayı Emre Belözoğlu bana milli takım kampında tepki gösterdi. Emre o zaman Inter’de oynuyordu. Bülent ve Ergün abi bile tepki göstermedi bana ama Emre gelip hesap sordu” demişti.

Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası çeyrek final maçında Ankaragücü’ne elenmesinin ardından ise Serhat Akın, yorumcusu olduğu YouTube kanalında Emre Belözoğlu hakkında, “Fenerbahçe’ye ezeli rakibi Galatasaray’dan gelen futbolcu efsane olamaz. Saygı duyarsın ama efsane olarak adlandıramazsın. Ben 3 şampiyonluk gördüm, o 2 şampiyonluk gördü Fenerbahçe’de. Galatasaray’da ise UEFA Kupası, 4 lig şampiyonluğu ve diğer kupalar kazandı nasıl Fenerbahçe efsanesi oluyor bu adam?” ifadelerini kullanmıştı.

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ise katıldığı bir programda Serhat Akın’a yanıt vererek, “Serhat Akın da orada, bayağı rahat rahat sallıyor bize şimdi. O kadar rahat giremiyordu odamıza ama şu an rahat rahat sallıyor. Sosyal medyanın gücü işte…” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x